Інформація

Інформація

Фітнес-центр «Президент» на початку планувався і будувався як фізкультурно-оздоровчий центр, враховуючи всі відповідні норми та вимоги. 

При будівництві залів були використані тільки натуральні, природні матеріали. Дошка для підлоги були привезена з Байкалу. Стелі обладнанні дошкою з карпатської сосни. Скелі – натуральна цегла. Штучних материалів немає, тому що вони, в більшості, вміщують феноли (фенол – це отрута).

Дуже важливе значення має повітря, тим більш якщо основна мета – укріплення здоров’я. В нашому центрі відсутні кондиціонери, які є джерелом розповсюдження бактерій, внаслідок чого і захворювань тощо. В фітнес-центрі встановлена система чилерів та фанкойлів японської фірми «Daikin».

Постійно працює приточно-витяжна вентиляція. Повітря подається до залів через промислові фільтри. Завдяки цьому, а також натуральним матеріалам та стелям довжиною п’ять метрів в залах завжди свіже повітря й ніколи не буває  запаху поту. Пот – це та сама отрута, щодо його негативного впливу на здоров’я написано багато статей.