Шановні користувачі нашого сайту!

Андрій Іванович Долгокір

З відкриттям сайту я доводитиму до Вас основні моменти, які стосуються тренувань у тренажерному залі, харчування та просто здорового способу життя. Для того, щоб Ви зрозуміли, що я маю на це право, знання та досвід, а також за що маю низку нагород і звань, хочу сказати коротко про себе:

Наступного року виповнюється 50 років, як я займаюся бодібілдингом і 45 років – як я викладаю і треную. Свій перший Український та Всесоюзний чемпіонат (тоді вони називалися турнірами) я виграв у 1971-1972 роках. До розпаду СРСР був Генеральним секретарем, Головою суддівського комітету Української федерації та Головою суддівського комітету федерації атлетизму ССС Р. (Союзною федерацією в ті роки керували Олімпійський чемпіон Ю.П. Власов та чемпіон СРСР В.І. Дубінін) Судив сотні змагань СРСР, понад 50 чемпіонатів Європи, Світу, Європейських та Всесвітніх ігор. Наприкінці 80-х – на початку 90-х років разом із викладачем київського інституту фізкультури та спорту Леонідом Белькевичем складав програми для груп бодібілдингу цього ВНЗ і там же прочитав низку лекцій. Був засновником журналу «Фітнес ревю», ініціатором випуску журналів Європейської федерації бодібілдингу та фітнесу – “Fitness News” та “Body Code”.

На сьогоднішній день я, окрім іншого, продовжую займатися також відновленням після операцій, травм, онкологій, інсульту, інфаркту тощо. Одним словом – ЛФК (лікувальною фізкультурою) та просто «будівництвом» тіла.

У наступних моїх статтях я розповім Вам багато цікавої та корисної інформації, де буде використано мій особистий багаторічний досвід, а також інформація від фахівців у галузі тренінгу, медицини, дієтології тощо.

Отже, друзі, ласкаво просимо до фітнес-центру «Президент»! Дозвольте собі бути здоровими та стрункими вже сьогодні!

З повагою,

Андрій Долгокір