Що і коли краще їсти?

Вічна проблема – що краще їсти і як схуднути? Ми повинні знати і пам’ятати, що людина одужує в одному випадку (якщо не порушено обмін речовин в організмі), коли прихід калорій більше витрати. Це як у банку: поклав тисячу – зняв п’ятсот, п’ятсот лишилося. Так і у харчуванні. І це все (надлишок) у вигляді жирової тканини йде в енергетичні «комори». У більшості жінок це область стегон та сідниць, у чоловіків – область талії. Чому у вигляді жирової? Тому що вона найенергоємніша,
9 ккал за 1 граму. Хоча жирова тканина нашого організму містить 7 ккал, але ми приймаємо жири з більшою калорійністю. Але чи є після 18:00 чи після 19:00? Маячня. Пообідали о 14:00 і так сталося, що затрималися та потрапили додому о 20:00 о 22:00. Потрібно поїсти. Тільки чого та скільки – це інше питання.

Спортивні, харчові добавки? Потрібно досконало знати – наскільки вони спортивні і якісніші. Тут багато нюансів і треба бути вкрай обережним у цьому питанні.

Дієти? Дієти для хворих людей – стіл №5, стіл №7. Має бути збалансоване харчування. А як його збалансувати залежно від віку, фізичного розвитку, стану здоров’я та багато іншого – це вже інше питання. Та й спортивна дієта справа не проста, тим більше здоров’я особливо не надає. Тут особливо потрібно підходити виважено – надто багато порадників, та ще малокомпетентних. Запам’ятайте, найдорожче, що у вас є здоров’я. І їм потрібно займатися і берегти його, поки воно є!

Щоб дізнатися більше та кваліфіковано – до Ваших послуг ЕКО-КЛУБ ФЦ «Президент».